Tere tulemast Santehnik.ee kodulehele!

OÜ Santehnik24.ee on spetsialiseerunud sanitaartehnilistele avariitöödele. Meie klientide seas on omavalitsused, koolid, lasteaiad, korteriühistud, ettevõtted ja eraisikud.

Meie santehnikute abiga saab lahenduse nii era- kui ka äriklient. Pakume teenust nii väiksematele kui ka suurematele torutöödele ning selle kõige juures hoiame kvaliteeti ja mõõdukat hinda.

Meie jaoks on oluline iga klient ning tema rahulolu. Oma praegustele ning tulevastele teenuste tellijatele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust. Teame, et parim tulemus sünnib pidevas suhtlemises kliendiga.

Oleme oma tööga pälvinud klientide usalduse ja rahulolu. Tänu sellele on paljud korteriühistud, haridusasutused, kinnisvarahalduse firmad, vee-ettevõtted ja teised soovijad sõlminud meiega avarii- ja hooldusteenuste osutamise lepingu.

Meie meeskonda kuuluvatel santehnikutel on torutööde alal pikaajalised kogemused. Ettevõtte eesmärk on hoida oma meeskonda parajasti nii suurena, et säiliks usaldus, mis võimaldab parimat koostööd. Iga santehnik on meile oluline.

Santehnik24.ee OÜ põhineb 100% Eesti kapitalil ning kuulub täna ühele omanikule. Oleme tänaseks Eesti turul leidnud oma kindla koha ja läbi aegade pidevalt laienenud.

Selleks, et kliendid meid vajadusel üles leiaks, siis oleme panustanud järjepidevalt turundusse ning loonud ka mitmeid uusi veebilehti: Torumees24.ee, Ummistustelikvideerimine.ee ja Torudesulatus.ee

Oled oodatud meiega ühendust võtma, jagame meelsasti oma teadmisi ja kogemusi!


Kogemus – Meie peamiseks eeliseks on pikaaegne sanitaartehniliste tööde kogemus mille tulemusena suudame tagada klientidele mõistlikku hinnaga professionaalset teenust.

Kiirus ja usaldusväärsus – Reageerime kiiresti ning tagame professionaalse tulemuse ning koostöö.

Väärtused – Väärtustame pidevat arengut ja pikaaegseid kindlaid püsikliente ja  partnerlussuhteid. Meid iseloomustavad kiirus, kvaliteet ja mõõdukas hind.

Areng ja innovatsioon – Me vaatame alati tulevikku, et olla kursis erinevate arengute ja tehnoloogiliste uuendustega oma tegevusalal. Areng on Santehnik.ee tuleviku võti, milles ka meil saab olema oma kindel osa koos Teiega!

Kliendisõbralik hind Pühendume igale tellimusele individuaalselt, leiame parimad ja sobivamad lahendused ning kliendisõbraliku hinna. Me oleme alati oma töös juhindunud põhimõttest, et klient peab saama usaldusväärse teenuse mõistliku hinnaga.

 

Me aitame Sind erinevate torustikega seotud probleemide puhul!